Hakkımızda - Rimak İnşaat ve Mobilya

Hakkımızda

Hakkımızda

Rimak İnşaat olarak uzun birikimler neticesinde piyasada gayri resmi olarak uzun yıllar çalıştıktan sonra,  2013 yılında ticari olarak çalışmaya devam etmekteyiz. Genel müteahhitlik  firması olarak kurulmuş ve faaliyetlerini bugüne kadar geliştirmiş bir firmadır. Kalite ve güvene önem veren Rimak inşaat üstlendiği her alanda başarı odaklı çalışmaktadır.
Konusunda deneyimli ekibiyle ev, şantiye, depo ve nakliye binalarının çelik konstrüksiyon işlerini başarı ile yapmış yılların deneyimini etkin bir şekilde kullanmıştır.
Rimak İnşaat Çelik Konstrüksiyon olarak gelişen teknolojinin takipcisi olarak her zaman ileriye yönelik atılımlarda bulunmaktadır. 
Faaliyet sahası, üstün teknolojik ve idari alt yapısı bakımından her zaman gelişmeleri takip eden bir firma olarak her işte başarı odaklı çalışmıştır.
Rimak İnşaat endüstriyel tesisler, betonarme ve tuğla baca işlerine tecrübeli, teknik personel kadrosu ile endüstriyel tesis projelerine başarıyla devam etmektedir.
 Endüstriyel tesis projeleri, yapmış olduğu orta ve büyük ölçekli tesis inşaatlarına dayanmaktadır.
Türkiye içerisinde özellikle yüksek betonarme ve tuğla bacaların onarılması-güçlendirilmesi, uçak ikaz çelik platform işleri ile çalışma ömrünü tamamlamış beton ve tuğla bacaların, firma tarafından dizayn edilen özel yıkım platformu ile yıkım işlerinde öncü bir firmadır..
Tırmanır hidrolik iskele ve kalıp işlerinde de dizayn, kumanda etme ve kurulmasında son derecede başarılıdır.
Sanat yapıları, alt geçit, üst geçit, menfez ve buna benzer yapıların, çelik kalıp ile yapılması işlerinde bulunmaktadır.
Peyzaj, inşaat işlerinde yeni ve eski yapılarda, dekorasyon bahçe, yapay şelale ve havuz yapımında oldukça iddialı bir firmadır..
Aynı zamanda inşaatlarda anahtar teslim işlerinde de bulunmaktadır